Ким є Юлія Тимошенко з точки зору шоу-бізнесу? Свою думку з цього приводу у програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості» висловлює актриса, телеведуча і блогер Сніжана Єгорова.

«Юлія Тимошенко – це народна артистка України. Це міжпланетна, міжгалактична лисиця Аліса, тільки я не знаю, хто у неї кіт Базиліо. Коли вона виступає по телебаченню, не вірити їй неможливо, а вірити – не можна. Я сама професійна актриса, і вмію перемикатися між образом і реальним життям. Але Юлія Володимирівна до реального життя ніякого відношення не має. А світло софітів, сценічні пристрасті, погляди та пози – це у неї виходить чудово. Якщо порівнювати її з Зеленським і Порошенком, то з них тільки вона була б в театрі справжньою зіркою», - вважає гостя програми.

Втім, на її думку, Тимошенко і є зіркою, примою української політичної сцени.

«Але, на жаль, вся сценічна драматургія нашої політики ніяк не пов'язана з реальним життям. Після вистави люди виходять з театру на вулицю і бачать, що життя зовсім не таке, як їм показували», - каже Сніжана Єгорова.

Популярні новини зараз

Розлучена Ірина Білик затягла красунчика в гримерку: копія молодого Дмитра Коляденка

Сертифікат або 350 гривень за тест: що відбувається на залізничних вокзалах та як потрапити у потяг

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політолог Кость Бондаренко назвав судовий процес над Юлією Тимошенко фатальною помилкою Януковича.

Також Знай.ua розповіd про те, як експрем'єр з'явилася на засіданні Верховної Ради з косою і в яскравій вишиванці.