Чи може Україна привести якісь аргументи на користь того, щоб Західна Європа не використовувала «Північний потік-2»? Свою думку з цього приводу в програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» висловлює політичний експерт, підприємець і блогер Руслан Бізяєв.

«Ніяких аргументів бути не може. Варто згадати, що «Турецький потік» вже йде на Балкани. Правда, з Туреччиною ми дружимо, так що це вважається іншою справою. Не буде ніяких варіантів. Зверніть увагу на динаміку заповнення підземних газових сховищ – вона істотно відстає від торішньої. Різниця за різними параметрами становить від восьми до тридцяти відсотків. Тому і ціна на газ постійно зростає. До кінця серпня або початку вересня в України не буде взагалі ніяких доказів на свою користь. До того ж один з трубопроводів будуть ставити на плановий ремонт». - зазначає експерт.

Таким чином, він не бачить ніяких передумов для того, щоб наша країна могла чимось підкріпити свою позицію.

«Україна може отримати якийсь кредит у вигляді компенсації – я думаю, Німеччина на це піде. Але транзит додаткових обсягів російського газу «Газпром» не бронює вже з жовтня. І якраз тоді повинна почати працювати перша гілка «СП-2». А в Німеччині християнські демократи можуть докласти зусиль до того, щоб новим канцлером став Лашет, а не хтось із «зелених», тобто опустити ціну на газ. Але для України й в цьому випадку не може бути ніяких гарантій», - вважає Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз

Джонні Депп в молодості й зараз: як змінився з роками знаменитий капітан Джек Горобець

В українців підручник з історії викликав занепокоєння, через пояснення походження людини: "Створив Бог"

В Укргідрометцентрі спрогнозували прихід бабиного літа: коли можна буде погрітися на сонечку

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше економіст Юрій Атаманюк розповів про те, як Україна могла позбутися від «Північного потоку-2».

Також Знай.ua передавав пояснення Руслана Бізява, навіщо цей газопровід потрібен Європі.