Адвокат Владислав Скирда у новій програмі «Юристи відповідають» на каналі «Як насправді» розповів, що банки тепер будуть зобов'язані надавати прозору інформацію про процентну ставку кредитів і про суму, яку боржник буде зобов'язаний повернути в кінцевому підсумку.

Юрист розповів про зміни, якими банки зобов'язали робити інформацію про процентні ставки по кредитах більш доступною до розуміння людей, щоб не виникало ситуацій, коли людина не знає, звідки взялася величезна сума заборгованості за відсотками.

«Якщо це адекватний, нормальний банк або кредитна організація, виникають питання з приводу кредитної політики, тих божевільних процентних ставок і дрібного тексту в договорі. Нещодавно банки зобов'язали розкривати реальну процентну ставку і кінцевий відсоток, який людина повинна сплатити», - каже Скирда.

Він пояснив, що це не має бути якась складна математична формула, підвладна для розуміння лише людині з економічною освітою, вона повинна бути відкрита будь-якій людині. Наприклад, каже юрист, взявши 300 тисяч гривень кредиту, людина повинна розуміти, яку суму вона повинна буде заплатити на виході.

«Ця інформація повинна бути прозора, і цю вимогу зафіксували. Якщо якісь банки будуть це порушувати, це буде підставою для притягнення їх до відповідальності», - розповів адвокат.

Популярні новини зараз

Раптово зірветься вітер: синоптик оголосила штормове попередження українцям, коли чекати стихійного удару

Можуть "задушити": до медуз і бліх в Азовському морі додалися "зарості" водоростей

Юрій Горбунов відлітає з охопленої пожежами Туреччини з вагітною Катею Осадчою: "Треба дочекатися"

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чорновіл заявив, що закон про деолігархізації безпечний для олігархів.

Нагадаємо, для Знай.ua Друзенко оцінив рівень забезпечення українських військових на фронті державою.