Як в США оцінюють нинішню українську ситуацію? Про це у програмі «Романенко. Бесіди» розповідає політтехнолог Максим Карижський.

«У США я спілкувався з трьома категоріями людей: з чиновниками, парламентарями та аналітиками. Друга група вільніша у висловлюваннях, ніж перша, а третя – вільніша, ніж друга. Американські чиновники говорять: ми будемо вимагати від президента України реформ, але не можемо давати йому настанови. Є наше посольство – і все. У Конгресі багато друзів України, в тому числі вихідців з українських родин. Але вони кажуть: мало ініціатив з боку України, в тому числі по лінії співпраці між парламентами. Вони заявляють, що можуть тільки чогось добиватися від адміністрації політичними засобами», - говорить експерт.

Він зазначає, що всі конгресмени, включно з друзями України, найбільше стурбовані внутрішнім американським порядком.

«В американській політиці Україна вважається токсичною: на будь-якого політика, який торкається цієї теми, тут же виливається відро помиїв. Крім того, важливим є питання корупції. Зрозуміло, що вона є у всіх країнах, але зараз американці вкрай неохоче дають гроші корумпованим державам, навіть якщо це їх союзники. Для них це червона лампочка», - пояснює Максим Карижський.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська зухвало відповіла на закиди через вік: "Пекти онукам і сидіти в городі"

Головне за ніч: "вагітність" Ольги Сумської, навала павуків, нова пристрасть Тіни Кароль і небезпечний бензин на АЗС

Тато "в декреті": Віктор Павлік взяв на себе обов'язки Катерини Репяхової і ось що з цього вийшло

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше капітан Гарі Табах заявив, що в українському питанні Байден пішов на поступки Путіну.

Також Знай.ua повідомляв, що, за словами політконсультанта Дмитра Джангірова, в Конгресі США немає єдиної позиції з приводу відносин з Росією.