Політтехнолог Олександр Кочетков порівняв вибори із лотереєю, яка тверезить владу і дає користь суспільству. Детальніше про це він розповів у новій програмі «Головне» на каналі My.ua.

За словами політтехнолога, населення в Україні переважно не говорить відкрито про своє ставлення до влади: на словах воно її підтримує, але насправді віддавати свій голос за неї не надто хоче. «Тому реально оцінювати виборчі електоральні тенденції треба в процесі виборів», - пояснює він. Також Кочетков зазначає, що попередні опитування переважно дають хибні результати.

На його думку, ситуацію потрібно оцінювати саме перед виборами. «Тим більше, що ближче до виборів завжди щось відбувається і ситуація змінюється», - зауважує експерт. Принагідно він додає, що, в принципі, близько 30% населення так чи інакше залишається невизначеним до виборів.

Хай там як, але Кочетков вважає вибори суспільно корисними і порівнює їх із прибиранням дому перед гостями. «Вибори в якомусь сенсі і є наведенням ладу. Суспільство так чи інакше придивляється до своєї влади, а вона у свою чергу повинна звітувати», - міркує він.

Отже, експерт підсумовує, що вибори повинні проходити часто: це показує владі її залежність від суспільства, якщо, звісно, все проходить чесно. На думку Кочеткова, вибори в Україні можна назвати відносно чесними, але результат – лотерея.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кочетков розповів про залежність влади від рейтингових досліджень.

Також Знай.ua писав про те, що Титаренко порадила обирати політиків за користю для країни.