Хто в Україні буде стежити за дотриманням екологічних норм? І - найголовніше – хто буде сторожем сторожів? Про це у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?» розповідає голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

«Регулятори існують – це і правоохоронні, і контрольні органи. Зараз ми в першу чергу працюємо над тим, щоб інспектори були максимально відокремлені від контактів з бізнесом. Для цього розробляється електронний кабінет інспектора. Інспектор, який працює на підприємстві, буде оснащений відеокамерою і GPS-реєстратором. Зараз вже ведеться закупівля цього обладнання. Воно повинно мінімізувати корупційні ризики. Плюс – підвищення зарплати та зовнішній контроль», - розповідає глава відомства.

Від цих заходів він очікує позитивних результатів.

«Забезпечити такі результати – моя задача. Потрібно, щоб не було тиску на бізнес, а діяльність інспекції була максимально публічною. Тих людей, які піддадуться корупційним ризикам, ми будемо жорстко карати та звільняти. Я думаю, що правоохоронці дадуть нам характеристики на співробітників, які до цього схильні», - вважає Андрій Мальований.

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він повідомив про позапланову перевірку Держекоінспекції на підприємстві «Рівнеазот».

Також Знай.ua повідомляв, що, за словами Мальованого, це відомство зобов'язало орган місцевого самоврядування розробити схему санітарного очищування.