Політичний аналітик Віталій Романченко в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24" розповів, чому останнє позачергове засідання Верховної Ради є ганьбою.

Віталій Романченко зазначив, що останнє позачергове засідання Верховної Ради було ганебним.

“За моїм переконанням — це ганьба. В залі було 99 депутатів. Тобто, президент написав голові Верховної Ради — скликаємо позачергову сесію… Будь-який президент визначає, що є певна пріоритетність. От, терміново потрібно розглянути якесь питання. От, наприклад, катастрофа якась в Україні відбулась. Або війна розпочалась. Все, терміново збираємось, президент визначив. Депутати мають зібратися. Тому що це їх прямий обов’язок”, - сказав Романченко.

За його словами, на цих засіданнях можуть бути доленосні рішення для країни, тому депутати мають бути на робочому місці.

“А ми спостерігаємо абсолютну неповагу народних депутатів, тому що всі відпочивають… Ми розуміємо, що всі вони поїхали відпочивати за кордон. І в цьому є неповага до нас, як до людей. Тому що в принципі суспільство їх обрало саме для таких ситуацій. Для того, щоб вони представляли наші інтереси. Президент визначив якісь пріоритети, які потрібно розглянути негайно. Якісь питання. Все, вони мають зібратися”, - додав Віталій Романченко.

Популярні новини зараз

В Італії загинула матуся двох дітей з України: знайшли неживою на підлозі і підозрюють її колишнього

У їдальні Верховної Ради з'явився дивний десерт за 66 гривень - "Білосніжка і сім гномів": "Самим не гидко?"

Рома Свечкоренко повернувся до Злати Огнєвіч обманом: на шоу "Холостячка" трапилася афера століття з розлученням

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

Він зазначив, що ця ситуація створює козир для президента, оскільки можна апелювати до того, що це народні депутати не голосують за законопроєкти, які є потрібними.

Як повідомляв Знай.ua, Борислав Береза зазначив, що пора піднімати питання перевиборів ВР, до якої є недовіра в українців і презирство у західних партнерів.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що на думку Бортника, все те, що реальне, цій Верховній Раді було недоступне.