Яка доля найближчим часом очікує Росію? Про це у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» розповідає політичний астролог Влад Росс.

«Росія перебуває під знаком Водолія, а у 2024-2025 роках в це сузір'я входить Плутон, і він там затримається на 12 років. Тому між 2024 і 2036 роками у Росії є всі шанси розвалитися. У той час, коли Плутон знаходиться у Водолії, Росія або росте, як це було при Катерині II, або вона руйнується і розвалюється. Зараз мені видається більш вірогідним другий варіант. Я думаю, після 2024 року від Росії почнуть відпадати шматки, включно з Далеким Сходом і Сибіром. Не виключено навіть, що Росія перетвориться в Московську область», - вважає астролог.

Він нагадав, що російські телевізійні пропагандисти на зразок Ольги Скабєєвої пропонують залишити Україні тільки Київську і Полтавську області – але на практиці аналогічна доля може спіткати їх власну країну.

«Росія може зберегти Рязанську і Вологодську області – це буде максимум. До речі, саме в цьому році виповнюється триста років існування Росії під такою назвою – з того часу, як Петро I присвоїв це ім'я Московському царству. Недарма Путін хотів пишно відсвяткувати цей ювілей», - нагадує Влад Росс.

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Погода 22 вересня нагадає українцям про зиму: привіт, заморозки

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше цей астролог пророкував, що Володимира Зеленського на чолі української держави змінить Дмитро Разумков.

Також Знай.ua повідомляв, що, згідно з прогнозом астролога Поліни Павлової, в найближчі місяці Україна досягне дна і почне спливати.