Чим відрізняються колишній і сьогоднішній глави правління НАК «Нафтогаз» - Андрій Коболєв і Юрій Вітренко? Детальніше про це розповів український політичний оглядач, блогер Руслан Бізяєв у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24».

Принагідно гість програми торкається теми «Північного потоку-2», адже скоро він почне працювати і буде реалізована політична концепція Меркель і Байдена, тобто меморандум, підписаний обома лідерами. «Виникне дуже цікава ситуація взагалі на європейському ринку газу і на нашому ринку газу в тому числі», - міркує Бізяєв і додає, що виникне питання ціни.

За його словами, Коболєв і Вітренко дотримуються різних підходів до статусу і роботи «Нафтогазу», але і той, і інший мають своїх критиків і прихильників.

Зокрема про концепцію Коболєва Бізяєв каже так: «Нафтогаз» мав приєднатися до транснаціонального газового ринку, стати його частиною, а це реверс газу і втрата суб’єктності. «Ну, нормальні герої завжди йдуть в обхід. Вітренко – це все-таки концепція, що рано чи пізно треба виходити на прямі договори», - підкреслює він. Зараз же, каже політолог, ситуація перебуває у завислому стані.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв розповів, чому в українському бюджеті не передбачені гроші на купівлю імпортного газу.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв попередив про військове загострення з РФ.