Питання водопостачання та каналізації завжди були для Києва болючою темою. Як зараз вирішується ця проблема? Про це в інтерв'ю «Kyiv.Press» розповідає депутат міської ради Олеся Пинзеник.

«Я була на Бортницькій станції аерації - запах там дійсно жахливий. Там потрібно провести й капітальний ремонт, і реконструкцію», - підкреслює вона.

Але, як зазначає Пинзеник, прогрес в цій справі є. За її словами, Японія надала кредит на це, і поступово проблема буде вирішена.

«Для Києва вода - це глобальний проєкт, який вимагає багато часу і мільярдних вкладень», - каже депутат.

Вона підкреслює, що зробити в цьому відношенні належить багато: все системи там старі, труби заіржавіли, і все потрібно міняти.

Популярні новини зараз

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Дотримання норм або порушення прав? Мережа кінотеатрів змусила українців приходити з ПЛР-тестами

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

За її словами, певні кроки в цьому напрямку вже робляться. Але справа зараз ускладнюється тим, що існують і інші, більш нагальні проблеми, вирішення яких забирає час, сили та ресурси.

Політик додала, що до тих пір, поки не закінчилася пандемія, проблема води не є пріоритетною. Тим більше що вже зараз місто готується до нової хвилі коронавірусу.

«Та й доходи Києва значно знизилися, що також ускладнює розв'язання проблеми», - каже Олеся Пинзеник.

Як повідомляє Знай.ua, раніше її колега по Київраді Костянтин Яловий назвав реконструкцію Бортницької станції однією з умов розв'язання екологічних проблем столиці.

Також Знай.ua повідомляв, що голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований звинуватив Київводоканал в тому, що він вбиває Дніпро.