Чим слід керуватися українському виборцеві у своєму рішенні, кого з політиків підтримати? Це питання у програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості» розглядає експерт зі стратегічних комунікацій Владислав Міхєєв.

«Сотні соціологічних опитувань показують надзвичайно низьку довіру українців до всіх органів влади. Але в ці органи входять люди, які досягли успіху в бізнесі, вони прекрасно знають, що таке соціальний капітал і наскільки важливою є довіра. Однак, потрапляючи у владу, люди створюють середовище, яке породжує тотальну недовіру. Громадяни більше довіряють недержавним інституціям, зокрема, церквам. Але це не заважає їм обирати політиків, яким вони не довіряють, тому що цінності виживання і цінності розвитку – це абсолютно різні речі. Таких людей вибирають, щоб не було гірше. Українці голосують за знайоме зло», - вважає експерт.

На його думку, ми повинні прийняти себе такими, якими ми є, і на цій підставі пристосовувати формальні інститути до нашої справжньої сутності.

«З колективної психології нічого не зникає ні за десять, ні за сто років. Ті речі, які існують в українській колективній психології, самі по собі не хороші та не погані – вони можуть бути прокляттям, а можуть бути ресурсом. Але для того, щоб використовувати їх як ресурс, їх потрібно усвідомити», - говорить Владислав Міхєєв.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання Начинка більше ніколи не витікатиме: простий спосіб залишити варення, сир або м'ясо всередині пиріжка путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, футуролог Олексій Толкачов розповів про те, як радянська епоха душевно травмувала українців.

Також Знай.ua повідомляв, що заслужений юрист України Віктор Шишкін поділився подробицями того, як писалася Конституція нашої держави.