Політичний оглядач та економіст Рахімбек Абдрахманов в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24" розповів, як Україні досягти економічного підйому.

Рахімбек Абдрахманов розповів, що потрібно для того, щоб в Україні трапився економічний підйом.

"Для цього потрібні технології, інвестиції, професійний уряд, і освічене населення. В Україні національний інтелект, який в принципі і характеризує рівень освіти в країні, він має хороший потенціал. Україна займає непогані позиції серед країн СНД по IT-сфері. IT-сфера — це показник того, що люди, у яких технічний склад розуму, вони у вас є. Я думаю, що державі потрібно до цієї сфери підійти системно", - сказав Абдрахманов.

Він зазначив, що держава повинна зайнятися сферою освіти, і регулювати освіту за сферами. Щоб наповнювалися стратегічні сектори промисловості, а не тільки випускати юристів і економістів.

"Україна має національний інтелект. Який, безумовно, треба розвивати. Який зараз ще на недостатньо конкурентному рівні, щодо тих же європейських країн. Німеччина, Франція, Італія. Україна має державний апарат, який потихеньку стає професійним. Професійні компетенції підвищуються, я це відчуваю", - додав економіст.

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..."
Показати ще

За його словами, в Україні є достатньо людей, які здатні інвестувати гроші в хороші галузі.

Як повідомляв Знай.ua, металургійна галузь України на межі зупинки: Кабмін закликали заборонити експорт брухту.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Медведчук заявив, що треба будувати правову державу, яка задовольнить інтереси всіх верств населення, незалежно від того, в якій частині країни вони живуть.