Сьогодні можна спостерігати входження України в новий економічний суперцикл, а це передбачає розвиток економічної системи. Так сказав політичний оглядач та економіст Рахімбек Абдрахманов у програмі «Що далі» з Вікторією Панченко на каналі «Знай24».

Експерт посилається на дані одного з найбільших інвестиційних американських банків JPMorgan, згідно з якими сьогодні у світі прогнозується новий економічний суперцикл. За словами Абдрахманова, він вже розпочався і його тривалість оцінюють у 10 років.

Як він пояснює, економіка України якраз-таки гарно корелює із суперциклом Commodity price index, адже вона базується на сировині. «Сировинний суперцикл. Зараз знову вгору пішла сировина», - підкреслює економіст і додає, що йдеться про експорт сировини. Тому, каже він, зараз складається дуже вигідна ситуація для української економіки та ВВП. «Коли ціни на сировину йдуть вгору, тоді ж і йде вгору український ВВП», - констатує гість програми.

Окрім сировини, повідомляє Абдрахманов, подорожчають нерухомість, ресурси і зросте зарплата. Зараз Україна, підкреслює він, сировинна держава, але цей новий суперцикл дасть їй можливість розвинутися в технологічну. «Так що на наступні 10 років буде запас суперміцності, для того, щоб провести... Технологічну модернізацію промисловості. Відійти від сировинної залежності», - підсумовує економіст.

Популярні новини зараз
Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:" Чуєш, ти, чучело" Українцям виплатять по 6600 грн: головні умови та в яких областях діє програма Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Абдрахманов розповів, як Україні досягти економічного підйому.

Також Знай.ua писав про те, що Абдрахманов позитивно оцінив присутність випадкових людей при владі в Україні.