З якими козирями Володимир Зеленський відправиться на зустріч зі своїм американським колегою Джо Байденом? Це питання у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» розглядає депутат Верховної Ради Василь Мокан.

«Навряд чи зустріч президентів можна буде вважати торгами – для цього потрібно бути якщо не рівноправним співрозмовником, то кимось на зразок цього. Україна ж в цих переговорах буде брати участь як молодший партнер. Важливість переговорів надзвичайно висока, але що може на них запропонувати Україна? Україна може пред'явити на переговорах свій рух до статусу демократичної та правової держави. У Сполучених Штатах дуже високо оцінили кроки в справі реформи правосуддя та боротьби з корупцією. Я сподіваюся, скоро буде прийнятий і ще ряд нових реформаторських рішень, зокрема, в питанні перетворення СБУ», - говорить політик.

Але, за його словами, внутрішні перетворення в Україні - це дуже довгий процес.

«Щоб претендувати на членство в Євросоюзі або в НАТО, потрібно підняти свої внутрішні стандарти до рівня цих організацій. Зрозуміло, що найближчим часом зробити щось не вийде – у наявності серйозна економічна криза. Якщо нам пощастить, ми до кінця року можемо хіба що вийти на той рівень, який був до початку карантину», - вважає Василь Мокан.,

Популярні новини зараз

Погода 22 вересня нагадає українцям про зиму: привіт, заморозки

Українка поскаржилася на Ощадбанк через картку киянина: "На ній фото чужого мужика"

Рада готує соцвиплати для "заробітчан": на руки – до 150 тисяч, хто отримає

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політолог Яніна Соколовська прокоментувала перспективи зустрічі президентів.

Також Знай.ua повідомив, що Джо Байден призначив дату зустрічі з Володимиром Зеленським.