Уряд ще на місяць продовжив тариф на електроенергію 1,68 грн. Так заявила журналістка Любов Завальнюк у програмі «Суть подій» для каналу Знай.ua, яка розповіла, як влада готуватися підвищити тарифи на електроенергію для споживачів.

«Кабінет Міністрів на засіданні 28 липня затвердив постанову, якою продовжив до 31 серпня спецобов’язки відпускати населенню електроенергію за тарифом 1,68 грн/кВт-год. Про це відомо з засідання уряду 28 липня», - повідомила Завальнюк.

За її словами, в пояснювальній записці до проекту постанови зазначено, що зараз завершується підготовка пропозицій щодо вдосконалення механізму ПСО, в зв'язку з чим для захисту населення необхідно продовжити ще на місяць спецобов’язки з фіксованим тарифом. Так, спеціальні обов'язки покладені на державні енергогенеруючі підприємства – «Енергоатом» і «Укргідроенерго», додала журналістка.

Вона зазначила, що під час відкриття засідання прем'єр-міністр додав, що паралельно йде підготовка до опалювального сезону, а глава Нацкомісії з енергетики розповів, що немає іншого виходу, крім як вирівнювати поступово тариф на електроенергію для споживачів і промисловості - незабаром має бути прийнято рішення про механізм.

«Тим часом українці вже замислюються, як пережити цю зиму, і знову подають документи на субсидію. Але «не так сталося як гадалося». Грошей на пільги населенню в бюджеті немає, на субсидії не заробити, тому будуть знову скорочувати кількість одержувачів субсидії», - заявила Завальнюк.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Олександр Пікалов з "Квартал 95" розповів про "втечу" після народження сина: "Сів у автобус і поїхав"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Завальнюк заявила, що деяких пенсіонерів можуть позбавити державних виплат.

Раніше Знай.ua повідомляв, що Завальнюк розповіла, чекати українцям підвищення тарифів на електроенергію.