Політолог Вадим Карасьов у програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» розповів, чого західні партнери очікують від України.

«Треба більш помірковано поводитися. Я розумію, що нам не вистачало весь цей час суб'єктності у зовнішній політиці. Але суб'єктність же не досягається тільки такими пафосними і резонансними заявами або непоступливістю якоюсь», - каже експерт.

На його думку, суб'єктність досягається комплексом заходів, починаючи від економіки, військової справи і дипломатії, яка повинна бути розумною, а не емоційною.

Карасьов вважає, що це літо стане вирішальним для України і покаже, як вона буде рухатися в наступному році.

«Це не означає, що ми повинні розвертатися, психувати і говорити: «Підемо»... Ось цього робити не треба. Судячи з деяких заяв, якісь думки очманілі такі бродять, скажімо так. У головах деяких, принаймні, спікерів влади», - сказав політолог.

Популярні новини зараз
Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Знову нічому не навчилися: блогери та прості українці після обстрілу повикладали у мережу роботу ППО Як дізнатися, звідки "намалювалася" заборгованість у платіжці: Нафтогаз дав пояснення споживачам Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація
Показати ще

Він підкреслив, що в України повинна бути більш чітка позиція і західні партнери повинні розуміти, в чому наш інтерес і що вони нам винні.

Як повідомляв Знай.uа, Бортник пояснив, як Україні забезпечити власну енергонезалежність.

Також Знай.uа писав, що Бортник розповів, що Блінкен зажадав від Зеленського.