Яке місце партії «Голос» в нинішньому політичному розкладі і які її подальші перспективи? Стан справ у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» коментує політолог Дмитро Левус.

«Об'єктивно партії «Голос» уже не існує. Це людина, яка вже, по суті, мертва, але підтримується на штучному життєзабезпеченні. Це може тривати мало не до нескінченності, але з коми людина вже не вийде. Достатньо поцікавитися, скільки у «Голосу» реальних центрів в областях. У нього справи йдуть навіть гірше, ніж в інших партій, які продаються, перепродаються, передають документи. Зараз дуже багато думаючих та патріотично налаштованих громадян якщо не відвернулися повністю від політики, то розчарувалися в ній. Цинізм політиків передається виборцям, і вони думають: навіщо все це потрібно? Громадяни перестають в щось вірити, а значить, перестають відрізнятися від політиків, яким вони теж не вірять. Це і визначило долю «Голосу», - вважає політолог.

Виходячи з цього, він дав прогноз майбутнього цієї партії.

«З формальної точки зору «Голос» буде існувати й далі, але як партії його вже немає. Втім, я нічого іншого і не чекав, так що можу і надалі спокійно слухати пісні Вакарчука», - жартує Дмитро Левус.

Популярні новини зараз

Газ, дрова чи пелети: як українцям дешевше зігрітися взимку

Перехворіли можна не вакцинуватися? Доктор Комаровський зруйнував поширені міфи про covid-19

"Мій янгол": 18-річна донька Віталія Кличка вже може шукати нареченого, мама показала свою красуню

Кіркоров освідчився Лорак у коханні, комуналка в опалювальний сезон, "поповнення" у Мірзояна і Матвієнко - головне за ніч

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він прокоментував обставини виходу народного депутата Ольги Стефанишиної з цієї партії.

Також Знай.ua повідомляв, що громадський діяч Віктор Андрусів дав характеристику партії «Голос».