Що означає вихід України з угоди про СНД по туризму? Це питання у програмі «Прогноз» на каналі «Знай 24» розглядає політолог, бізнесмен і блогер Руслан Бізяєв.

«Україна рве останні зв'язки всередині СНД. Те ж саме стосується, наприклад, угоди про співпрацю в космічній сфері. Про такі речі вголос не говорять, але деякі важливі компоненти нашої космічної галузі дотепер отримували з Росії за пільговими митними тарифами. Україна взяла такий курс – подивимося, до чого він призведе. Адже відносини чи розривають, чи ні. Є певна концепція, і в її рамках все, що пов'язано з СНД, множиться на нуль. З одного боку, розрив з СНД – це добре, тому що проєкт з самого початку був мертвонародженим», - каже політолог.

Але, за його словами, дуже часто разом з брудною водою виливають і дитину.

«Переформатування пострадянського простору рано чи пізно все одно відбудеться. Це помітно вже зараз – подивіться, як динамічно розвивається той же Узбекистан. Україна могла б бути хедлайнером в цьому процесі, але упускає таку можливість. В ЄврАзЕС ми самі не підемо – принаймні, поки не закінчиться конфлікт з Росією. Ці два блоки економічно все одно зближуються, і Україна могла б стати мостом між ними – але заважають політичні причини», - вважає Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз

Робота закладів освіти з 20 вересня зміниться: встановлено нові карантинні обмеження

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

"Шо ти ригаєш...": Анастасія Приходько нарвалася на жорстку відповідь за приниження на "Співають всі"

Як обрати телевізор?

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політолог Юрій Романенко розповідав про те, якою несподіванкою стали для західних еліт розпад СРСР і створення СНД.

Також Знай.ua повідомляв, що, за словами ветерана Донбасу Андрія Шараскіна, конфлікт України з Росією існував з самого початку історії СНД.