Політичний експерт Валерій Клочок у програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» розповів, як приїзд президента Польщі Анджея Дуди вплине на Кримську платформу.

«Ми дуже багато говоримо про персоналії. Звісно, я розумію, що ті, хто будуть на фото з Зеленським… Дуже важливо. Тому що це фото не просто з Зеленським, це фото з Україною. І мені прикро, наприклад, що немає представництва найвищого. Кортіло б, безумовно», - каже експерт.

Історію з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, яка приїде в Україну після зустрічі з Путіним за день до Кримської платформи, Клочок називає «неприємною».

«Тому що тут просто тебе відмітають. Ти ніхто, до побачення, ми тут свої речі розставляємо… Але реалія така», - сказав він.

Проведення Кримської платформи експерт оцінює позитивно, проте вважає, що це треба було зробити багато років тому.

Популярні новини зараз
У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають Ігри Кацуріних, Дорофєєвої та Дантеса випливли назовні - ніхто й не подумав би, що все настільки: "Його ніхто й не любив" Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще

«Попередня влада піднімала це питання в ООН навіть… Але сам майданчик тут, в Україні, дуже важливий. Можливо, якісь були речі, які не давали змоги або не вважала влада за потрібне їх реалізовувати», - підкреслив Клочок.

Як повідомляв Знай.uа, Решмеділова пояснила, чому Меркель їде в Україну за день до Кримської платформи.

Також Знай.uа писав, що Чаплига розповів, що скаже Меркель по приїзду в Україну.