У новій програмі «Суть подій» з ведучою Любов'ю Завальнюк експерт з соціальної політики Андрій Павловський розповів, що громадяни мають навчитися захищати та відстоювати свої інтереси.

«Ми як громадяни України маємо право вимагати елементарної соціальної справедливості та обґрунтованих цін та тарифів. А не так щоб влада хотіла на людях заробити та писала зі стелі ціни, скільки їй заманеться, а щоб ці тарифи були обґрунтованими та підйомними для більшості населення. Все це залежить від активності громадян та їхньої здатності захистити себе та свої інтереси», - підкреслив він.

Павловський навів приклад Франції, коли Макрон хотів підвищити ціни на пальне всього на 1% - 2%, то профспілки вивели пів Франції на вулиці. Після цього, підтвердив він, влада Франції пообіцяла, що наступні декілька років не підніматиме ціни на пальне та комуналку взагалі. Це і є солідарність людей та здатність боротися за свої права та інтереси, впевнений він.

«А у нас підвищують ціни, а люди готові терпіти, поки останнє не залишиться. От тоді, коли не буде чим годувати дітей та збирати їх до школи, тоді може й зарухаються. Тому люди мають навчитися захищати один одного. Це залежить від кожного з нас, коли військові пенсіонери вийшли до Верховної Ради, то в той же день президент дав доручення уряду, який відразу знайшов гроші та додав їм до пенсій», - резюмував він.

Популярні новини зараз
У котрій годині потрібно снідати: дієтологи нарешті розвіяли усі сумніви "Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Павловського, що уряд фактично зменшив соціальні норми споживання, які вводились під час карантину.

Також раніше для Знай.ua Завальнюк розповідала, що в Україні з 1 серпня 2021 року змінюється вартість тарифів на електроенергію.