Політолог Тарас Загородній у своєму блозі розповів про невірну ініціативи уряду. За його словами, влада хоче контролювати якомога більше фінансових потоків українців.

«Не дивлячись на те, що не дають можливості розвиватися бізнесу, щоб він платив вам хороші зарплати, держава впевнена, що ви щось хлопці зажерлися. Тобто ви щось заробляєте, витрачаєте гроші на придбання квартир, будинків та інше, тому ці гроші в їх розумінні повинні бути у держави», - зазначив Загородній.

За словами експерта, влада заявила, що тепер буде відслідковувати покупки простих громадян. На думку політолога, держава хоче примусити українців платити податки, щоб всі гроші знаходились у них під контролем.

«Вони тепер будуть питати, за що ви це купили і як ви смієте це витрачати? Хлопці платіть великі податки, тому що нам не вистачає», - сказав експерт.

На думку політолога, влада подібними ініціативами має на меті контролювати фінансові потоки громадян з метою власної вигоди.

Популярні новини зараз

Українці знайшли "діру" в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться "зайві" відсотки

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Загородній розповів, чому Захід нас не може звинувачувати в бездіяльності в боротьбі з корупцією.

Також Знай.ua повідомляв, що Загородній заявив, що пролобіюваним Заходом чиновникам все одно на Україну.