Політолог Тарас Загородній у своєму блозі розповів про невірну ініціативи уряду. За його словами, влада хоче контролювати якомога більше фінансових потоків українців.

«Не дивлячись на те, що не дають можливості розвиватися бізнесу, щоб він платив вам хороші зарплати, держава впевнена, що ви щось хлопці зажерлися. Тобто ви щось заробляєте, витрачаєте гроші на придбання квартир, будинків та інше, тому ці гроші в їх розумінні повинні бути у держави», - зазначив Загородній.

За словами експерта, влада заявила, що тепер буде відслідковувати покупки простих громадян. На думку політолога, держава хоче примусити українців платити податки, щоб всі гроші знаходились у них під контролем.

«Вони тепер будуть питати, за що ви це купили і як ви смієте це витрачати? Хлопці платіть великі податки, тому що нам не вистачає», - сказав експерт.

На думку політолога, влада подібними ініціативами має на меті контролювати фінансові потоки громадян з метою власної вигоди.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут Як зробити з картоплі свічку, яка горітиме дуже довго: світло, романтика та вечеря
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Загородній розповів, чому Захід нас не може звинувачувати в бездіяльності в боротьбі з корупцією.

Також Знай.ua повідомляв, що Загородній заявив, що пролобіюваним Заходом чиновникам все одно на Україну.