Які проблеми можуть перешкодити подальшому розвитку України? Свою думку про це у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» висловлює дворазовий спікер Верховної Ради Олександр Мороз.

«Зеленський правильно сказав, що 30-річчя незалежності – не тільки свято, а й привід окреслити стратегію на майбутнє. Але для того, щоб планувати щось на перспективу, потрібно зрозуміти, чи немає сьогодні якихось небезпечних течій. А вони є. По-перше, рішення про продаж землі – це міна, закладена під наше суспільство і державу. Зараз Міністерство сільського господарства бадьоро рапортує про те, скільки підписано актів про продаж землі по тисячі доларів за гектар. Я вважаю, цим чиновникам потрібно повіситися. Краща у світі земля продається у вісімдесят разів дешевше, ніж на Заході. До того ж зараз весь світ йде зворотним шляхом: держава викуповує землю у приватних власників і передає в оренду», - говорить політик.

Як приклади він назвав США і Великобританію.

«Нідерланди – одна з найуспішніших сільськогосподарських країн, але там тільки половина відсотка землі знаходиться в обороті. А у нас цей закон був прийнятий начебто в інтересах земельних пайовиків, але таких людей менш як сім відсотків. До речі, Конституція України проголошує землю власністю народу, яка захищається державою», - нагадує Олександр Мороз.

Популярні новини зараз
Температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше на сайті президента України почався збір підписів під петицією з вимогою заборонити продаж землі.

Також Знай.ua повідомляв, що Мороз вже неодноразово виступав проти вільного ринку землі.