Чи готові країни, які взяли участь у Кримській платформі, фінансово допомогти Україні в справі повернення Криму? Це питання у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» розглядає політичний експерт Олександр Мусієнко.

«На саміті Кримської платформи потрібно було поставити питання про фінансову допомогу – але і зараз ще не пізно це зробити. Адже там були створені експертні групи, які могли б це обговорити. У питаннях безпеки, звичайно, ризики є – але там є і розуміння і з боку України, і з боку членів НАТО. Зрозуміло, як потрібно стримувати Росію в Чорному морі, як розвивати військово-морські сили України. Правда, і на це потрібні фінансові ресурси, але я дуже сподіваюся, що вони будуть знайдені. У цьому питанні є розуміння: потрібно протистояти російській агресії та не допускати її розширення. Це питання безпеки для далеко не тільки однієї України», - зазначає експерт.

Що стосується питань деокупацію і реінтеграції Криму, то тут, на його думку, такого розуміння немає.

«Однак діалог з партнерами можна і потрібно направити в сторону повноцінного повернення Криму до складу України», - вважає Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз
Встигнути до 3 квітня: у ДТЕК пояснили, що необхідно зробити всім українцям Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше цей експерт запропонував використовувати стратегію «м'якої сили» для реінтеграції Криму.

Також Знай.ua повідомляв, що український політик Микола Томенко прокоментував перший саміт Кримської платформи.