Фахівець з аналізу політики та стратегічного планування Геннадій Рябцев у програмі “Акценти” з Тетяною Резвін розповів, яким чином держава буде "перекривати дірки" в бюджеті.

"Бюджет дефіцитний. Тобто, це означає, що доходи, які збираються, вони в сумі менші, ніж ті витрати, які були закладені в бюджеті. Тут же ще й ковідні всякі кризові явища додалися. Це означає, що збирається менше доходів, ніж очікувалося. А раз збирається менше доходів, за рахунок чого здійснювати виплати? Але у держави є такий собі рятувальний круг у вигляді національної валюти", - сказав Геннадій Рябцев.

Він зазначив, що, швидше за все, для того, щоб забезпечити надходження більшої кількості гривень в бюджет — потрібно знизити курс гривні.

"Це призведе до того, що виручатись буде, в нашій імпортоорієнтованій економіці, більше гривневої маси, яку пустять на затикання дірочок в державному бюджеті... Влітку курс зміцнюється, а потім оп, і восени починає падати. Якраз це пов'язано з тим, що спочатку держава повинна отримати якомога більше валютної виручки... А до кінця року, коли потрібно виручити якнайбільше гривень, щоб виконати бюджетні зобов'язання — держава цілеспрямовано знижує курс гривні", - додав Рябцев.

Популярні новини зараз

Українка поскаржилася на Ощадбанк через картку киянина: "На ній фото чужого мужика"

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, курс валют на 15 серпня подарує насолоду кожному українцеві: долар на дні, гривня на висоті.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Чаплига заявив про 2,7 млрд від МВФ, що це просто розписка на папері.