Політичний експерт Антон Малєєв в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай 24" розповів, чому Україна зазнає іміджевих втрат через перенесення зустрічі президента України Володимира Зеленського з президентом Сполучених Штатів Америки Джо Байденом.

Антон Малєєв розповів, чи є для України поганим перенесення зустрічі Володимира Зеленського з Джо Байденом.

“Це форс-мажор, але це, безумовно, поганий сигнал для України, як такий. Заради справедливості треба сказати, що дійсно, перенесли не тільки нашу зустріч, але й ще прем’єр-міністра Ізраїлю, ще декількох важливих закордонних представників. І ми тут не єдині. Однак, в принципі на міжнародній арені ніхто ж не запам’ятає, які були обставини. Всі будуть пам’ятати, що просто перенесли. А перенесення — це вияв неповаги до того, з ким ти будеш розмовляти”, - сказав Малєєв.

За його словами, через це сьогодні можуть зазнати іміджевих втрат не тільки Сполучені Штати, але й Україна.

“Уявіть, які будуть проблеми з відновлення цієї довіри у наступного президента. І так добре, що наша делегація пішла на зустріч адміністрації Байдена. Однак, я не вірю, що будуть якісь там реальні зсуви в самих перемовинах, заради яких можна було б йти на такі поступки”, - додав експерт.

Популярні новини зараз
Права ТЦК хочуть змінити: чоловіків чекають серйозні зміни Українців обтяжать додатковою платіжкою: за що доведеться віддати до 1000 грн Тарифи на електроенергію готуються переписати: як і коли зміняться ціни Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ялі пояснив, чому Байден призначив зустріч Зеленському наприкінці літа.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Нагірний розповів, які теми Україна буде піднімати у США.