Радник Міністра інфраструктури по IT Євген Поремчук у програмі Петра Охотіна Tiger news розповів про конкуренцію майбутнього та дав поради студентам щодо професій.

«Треба задуматися про те, що конкуренція майбутнього – це конкуренція зі штучним інтелектом та роботами, які зараз заміняють робочі місця на заводах, фабриках. Все менше і менше буде ставати чорноробочих професій і більше будуть цінувати саме креативні професії. Зараз роботи не можуть зробити тільки одне, мені здається. Це творити. Зараз роботи цього зробити не можуть, але пижаться і намагаються якось наслідувати людей, повторювати їхню поведінку», - каже експерт.

Також він порадив студентам і людям, які шукають себе, обирати професії майбутнього.

«Професії майбутнього: дата-аналіз (робота з великими даними), дизайн, письменницька творчість. Все, що стосується творчості. Плюс математичний аналіз тих корпусів інформації, які генерують самі інформаційні системи. Дата-аналітиків зараз в Україні менше, ніж того потребує ринок», - сказав Поремчук.

За його словами, роботи не можуть бути дата-аналітиками, проте можуть обробляти великі масиви інформації.

Популярні новини зараз

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Без черг і папірців: українцям показали простий спосіб дізнатися розмір нарахованих субсидій

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Показати ще

«Дата – це інформація, інформаційні корпуси. Аналіз – це аналіз. Тобто є люди, які математично заряджені, які можуть поєднати деякі непоєднувані речі (те, що не дано тим же роботам), і написати алгоритми, які дають можливість тим же роботам потім обробляти ці великі масиви інформації», - зазначив експерт.

Як повідомляв Знай.uа, Банік розповів про результати Bug Bounty «Дії».

Також Знай.uа писав, що Черногоренко пояснила, чим корисна цифровізація.