Чи є у Володимира Зеленського конкуренти в українській політиці? Свою думку про це у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» висловлює політичний експерт Світлана Кушнір.

«Зеленський і Офіс президента не бояться ніяких конкурентів. Президент і сам у своєму інтерв'ю заявив, що конкурентів у нього немає. Правда, тут є одна тонкість. Я не знаю, хто в оточенні Зеленського працює над його риторикою, але хтось повинен був йому пояснити: деякі речі президент може тримати в пам’яті, але йому не можна говорити це вголос. Це стосується і міжнародної арени, і самої України. Наприклад, не можна називати ім'я якогось політика та одночасно заявляти, що ти не вважаєш його суперником – тим самим ти вже ставиш його на свій рівень. Якщо раптом будуть призначені дострокові президентські вибори, то хто стане два місяці очолювати державу? А якщо раптом він перестане бути ручним? Але насправді ніхто в нашій країні не повинен бути ручним», - вважає експерт.

Вона наполягає, що у кожного має бути своя думка і своя позиція.

«Разумков проводив кампанію в регіонах. І зараз, згідно з Конституцією, він самостійний як глава законодавчої гілки влади», - нагадує Світлана Кушнір.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Призов в українську армію, 1 жовтня: історія майбутнього батька, який ховався від військкомату 3 роки

Загибла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політолог Михайло Чаплига висловив упевненість, що в країні пройдуть дострокові президентські перевибори, а після них – парламентські.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Віталій Кулик допустив цієї осені можливість масових протестів, які приведуть до зміни влади.