Політолог Руслан Бортник у своєму блозі «Підсумки тижня» розповів, чому найближчим часом малоймовірна зустріч Володимира Зеленського та Володимира Путіна, про яку останнім часом багато заяв.

«Зустріч Путіна і Зеленського сьогодні малоймовірна. Незважаючи на те, що міністр закордонних справ Кулеба на цьому тижні заявив, що РФ вже йде на компроміси, не відмовляється від проведення зустрічі, а обговорює порядок денний. Насправді навряд чи так воно є», - вважає Бортник.

Він зазначив, що ні РФ, ні Україна ніколи не відмовлялися від проведення зустрічі, навпаки, обидві країни постійно декларували свою готовність зустрічатися, починаючи з квітня, коли це питання виникло у зверненні президента України, який закликав Путіна зустрітися з ним на Донбасі. Але, каже політолог, обидві сторони водночас не йшли на будь-які компроміси в частині визначення порядку денного цієї зустрічі.

«Український президент не може на цій зустрічі не підняти питання Донбасу і тим більше Криму. Російському президенту вислуховувати питання Криму просто безперспективно і безглуздо», - заявив Бортник.

На думку політолога, навіть якщо уявити ситуацію, що сторони обмежаться заявами по Криму, а потім перейдуть до якоїсь прагматики, необхідно, щоб ця прагматика і конкретна проблематика з'явилася і стала мотивом для сторін для проведення цієї зустрічі.

Популярні новини зараз

Рада готує соцвиплати для "заробітчан": на руки – до 150 тисяч, хто отримає

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

«Про що сьогодні говорити? Про економіку, про деблокаду Криму і Донбасу, про транзит, про газ? Про що сьогодні ми можемо говорити з РФ, де точки перетину і точки інтересів? За якими напрямками Україна готова йти з Росією на компроміс? А без нього Росії ця зустріч не потрібна», - заявив Бортник.

Як повідомляв Знай.ua, Ялі заявив, що до кінця року газопровід в обхід України планується ввести в експлуатацію.

Також Знай.uа писав, що Микола Томенко розповів про хабар від Путіна.