Як людина, котра виросла в Америці, працювала на дипломатичній службі в Україні та США, потрапила під американські санкції? Про це політичний консультант, ексдипломат Андрій Теліженко розповів у програмі «On target з капітаном Гарі Табах».

«Я розповів правду, що сталося, в період 2016 року, коли вибори були в Америці і кандидатом в президенти йшов Трамп. Тоді я зустрівся з пані Чалупою, яка запропонувала мені співпрацювати, давати інформацію проти кандидата Трампа і його команди. Я відмовився, будучи дипломатом, а вона співробітником DNC, прийшла до мене і попросила у мене бруд на команду Трампа або на самого Трампа. Вона вважала, що це можна, що Трамп - російський агент і Україна повинна допомагати, вона зобов'язана допомагати і брати в цьому участь», - говорить він.

За словами колишнього дипломата, він доповів про ситуацію послу України в США.

«Так далі не можна робити, це незаконно і кидає тінь не на нас із ним, а на країну, адже ми представляємо Україну. Що і було надалі. Ну, ми після цього бачили зустріч з Чалупою, вона мала спілкування в Римі з політиками нашими і дипломатами, що був злив чорної бухгалтерії Манафорту. Все, що відбувалося, підтвердило те, що я говорив», - розповідає Андрій Теліженко.

Популярні новини зараз

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Яких сум чекати в платіжках: Шмигаль назвав граничний "максимум" ціни на тепло і гарячу воду   

Володимир Зеленський вперше показав величезного домашнього улюбленця: "Хтось тренується, а хтось відпочиває"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Тягнибок вважає, що після ляпаса в Афганістані Америці не можна втрачати Україну.

Також Знай.ua повідомляв, що Джангіров побачив у США комсомольців, які претендують на посади: «Комсомольський призов завжди в партії існував».