Лідер фракції «Голос» у Київраді, депутат Григорій Маленко в інтерв’ю виданню Kyiv.Press розповів про сьогоднішній склад Київради, зокрема про роль депутатів нового покоління та баланс між ними та більш досвідченими політиками.

На думку Маленка, неважливо – новий депутат чи старий, більш важливими аспектами є його цінності та орієнтація в роботі: бажання отримати якісний результат, а не «діяльність заради діяльності».

«Думаю, баланс нових-старих депутатів важливий. Повинні бути люди з досвідом. Нові депутати багато чого не розуміють», - заявив Маленко.

За словами депутата, це, наприклад, стосується бюджетного процесу. Втім, вважає Маленко, нові депутати приносять нову якість до діяльності Київради. На його думку, нову якість політики може забезпечити наявність і нових, і старих депутатів, при цьому основне – наміри, якими вони керуються.

Крім цього, депутат зазначив, що фракціям у Київраді вдається налаштовувати співпрацю та знаходити спільну мову, а також вести конструктивний діалог заради позитивного результату для столиці.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Раніше Знай.ua повідомляв, що Трубіцин назвав головні проблеми Києва.

Також Знай.ua писав про те, що Атаманюк заявив, що світ почав втрачати інтерес до проблем в Україні.