Представники Національного корпусу у своєму Telegram-каналі повідомили, що активісти під стінами суду, де проходило друге засідання за справою Олександра Тарнавського, влаштували виставку з фотографіями графіті, які були намальовані по всій країні у знак протесту проти влади.

«Сьогодні в Новозаводському суді Чернігова відбулось друге засідання по справі керівника місцевого осередку Національного Корпусу Олександра Тарнавського, який начебто зробив образливі написи на парканах й будівлях, адресовані, за версією слідчих, Зеленському», - зазначено у публікації.

У публікації сказано, що адвокат сторони захисту подав клопотання, щоб почути двох свідків: поліцейського, який оформив заяву на Олександра Тарнавського, на думку представників Нацкору, з хибними свідченнями та другого поліцейського, який склав протокол по справі, як зазначено у Telegram, з порушенням.

«Зазначимо також, що під стінами суду активісти зробили тематичну виставку з фотографіями написів, які з'явились по всій Україні на підтримку Сергія Величка та інших патріотів, ветеранів, яких репресує режим», - підкреслено у Telegram.

Популярні новини зараз

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

У листопаді вже випаде сніг і вдарить мороз, - Завальнюк

Львівський бізнесмен намагається завоювати "Холостячку" Злату Огневич і закохав у себе українок: "Погляд альфа-самця"

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Показати ще

У Telegram зазначено, що наступне засідання відбудеться 16 вересня о 16.00.

Як повідомляв Знай.ua, в Одесі пройшла акція проти репресій патріотів.

Також Знай.ua публікував слова Тамаріна про ситуацію на Сході: Розрив, обмеження економічних та дипломатичних відносин – це має відбуватись.