Керівник Центрального штабу Національного Корпусу Максим Жорін у своєму Telegram розповів, що влада збирається вилучати легальну зброю у патріотів. За його словами, це ніяк не оберігає владу від можливих хвилювань.

«Дозвільній системі передали списки ветеранів з різних підрозділів та націоналістів, які мають зареєстровану зброю. Задача – за будь-яку ціну знайти порушення в зберіганні та вилучити все», - зазначив Жорін.

За словами націоналіста, влада боїться ветеранів особливо озброєних, тому було дане розпорядження вилучати зареєстровану зброю по всій країні.

«Отримав уже багато повідомлень про те, що така ситуація зараз спостерігається майже по всіх регіонах», - підкреслив Жорін.

На думку націоналіста, верхівці влади поступають різні невірні поради, тому що вилучення зброї в активної патріотичної спільноти ніяк не впливає на зміни у владі, тому таким чином влада себе не оберігає від кадрових хвилювань.

Популярні новини зараз

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

В Україні з 22 вересня можуть посилити карантин і перерахувати пенсійний вік: офіційна заява Дениса Шмигаля

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

Олег Винник зізнався, як потрапив на нудистський пляж після випитого пива: "Якби побачив хтось..."

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, в Одесі пройшла акція проти репресій патріотів.

Також Знай.ua публікував слова Тамаріна про ситуацію на Сході: Розрив, обмеження економічних та дипломатичних відносин – це має відбуватись.