У новому випуску програми «Суть подій» на каналі ZNAJ.UA з журналісткою Любов'ю Завальнюк політолог, кандидат філософських наук Олександра Решмеділова розповіла, як відбулася недовіра українців до банківської сфери і про постійний дефіцит Пенсійного фонду.

«Мені здається, що в колективній пам'яті українського суспільства є ряд глибинних проблем недовіри до держави і до того, що вона зможе забезпечити вам гідну старість. Це багато в чому пов'язано з тим, що маса людей знають обвали, розвали держав і порушення домовленості між громадянином і державою через різні факторів», - сказала вона.

Решмеділова навела приклад про те, як люди накопичували гроші на ощадних книжках на чорний день, а коли він настав, то ні книжки, ні заощаджень вже не було. Це багато в чому підіймає питання про перспективи відносин з банківською сферою, впевнена вона, безпосередньо у фінансовому секторі і Пенсійний фонд теж звідси випливає. Ми бачимо, що у нас є постійний дефіцит Пенсійного фонду, підтвердила вона, і пенсії просто жебрацькі, на які неможливо прожити.

«Найважче в Україні - це бути самотнім пенсіонером, тому що якщо у тебе є діти і родичі, то бути пенсіонером ще допустимо, але якщо ти один, то ти змушений виживати. І ці нюанси дають дуже страшну картинку, тому що видно як пенсіонери зводять кінці з кінцями. А працююче населення у нас скорочується у зв'язку з міграційними робочими процесами. Україні не вистачає працюючого населення», - резюмувала вона.

Популярні новини зараз

Перероблена Анастасія Покрищук в ліжку заговорила про випадкову зраду: "Переспала - значить хотіла"

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Завальнюк, що підготовка до введення накопичувальної системи йде вже давно.

Також раніше для Знай.ua Павловський заявляв, що законопроект про накопичувальну пенсійну систему - лобістський.