Чи була остаточно розслідувана справа про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе? Про це у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?» розповідає учасник розслідування, колишній заступник Генерального прокурора України Олексій Баганець.

«На мій погляд, вбивство Гонгадзе сьогодні повністю розкрито, по ньому є два вироки. І, на відміну від справи про вбивство Шеремета, ці вироки вступили в законну силу. Були засуджені й співучасники вбивства – офіцери зовнішньої розвідки МВС України, і безпосередній убивця. Втім, сам я в той час посаду вже не займав. На суді все піднесли так, що вбивця Гонгадзе просто вийшов за межі домовленостей. Нібито насправді, коли журналіста вивозили в ліс, вбивати його ніхто не планував, його збиралися тільки залякати. Тобто фактичні вбивці покарані та злочин розкритий», - зазначає юрист.

Також він прокоментував можливу причетність до цього вбивства високопоставлених посадових осіб.

«Я з 2001 року заявляв: у справі про вбивство Гонгадзе ніщо не вказує на те, що воно було замовним. Ми зі слідчими прослухали всі аудіозаписи з кабінету Кучми, які нам вдалося добути. Ніде в цих записах ніщо не вказує на те, що Кучма чи Литвин замовляли вбивство журналіста. Цього ніде не було», - запевняє Олексій Баганець.

Популярні новини зараз

Штраф від 17 до 34 тисяч грн: МОЗ "повісив" відповідальність за проїзд без сертифіката на простих українців

В'ячеслав Узєлков підставив свою голову під удар заради "Зважених та щасливих": "Був найкращим..."

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше вбивця Гонгадзе був засуджений до довічного позбавлення волі.

Також Знай.ua повідомляв про те, що перший Генеральний прокурор України Віктор Шишкін схарактеризував значущість Гонгадзе в суспільстві.