Український політолог, політичний експерт і аналітик Олександра Решмеділова у програмі «Что дальше» на каналі «Знай 24» розповіла, в чому унікальність бюджету на наступний рік.

«Я, може, відкрию секрет, але кожен бюджет має свою назву. Я особисто чекаю, коли буде дійсно вже сформовано назву. Вони всі дуже голосно звучать», - каже експерт.

За її словами, всі представники влади переконують, що їхній бюджет реалістичний, збалансований і соціально орієнтований.

«До речі, цікаво подивитися, на силовиків не скоротили, а навіть знову-таки збільшили бюджет. А ось держоргани трошки зменшили свої апетити, бо, я думаю, було дуже багато дискусій щодо того, що надмірно роздутий апарат чиновників. Плюс вони весь час не могли розібратися, будуть вони якось себе утискати на період карантинних обмежень або не будуть, і це накопичило досить сильний негатив. Ось ці статті дійсно постаралися поки скоротити», - сказала Решмеділова.

Також вона звернула увагу на те, що збільшується видаткова частина на медицину.

Популярні новини зараз

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

«Обіцяють збільшити на освіту... Але тут теж треба розуміти, яка буде в нас освіта. Я не знаю, як ми будемо дистанційників називати, але це теж дуже викривлена форма навчання, і явно вона абсолютно інакше виглядає в плані витратної частини», - зазначила політолог.

Як повідомляв Знай.uа, Бізяєв розповів, до чого призведуть можливі переговори з «Газпромом».

Також Знай.uа писав, що Рябцев розповів, скільки газу є в українських сховищах.