Оскільки стан справ в Україні дещо відрізняється від блискучого, то виникає питання: хто буде за це відповідати? Ситуацію у програмі «Романенко. Бесіди» коментує політконсультант Руслан Рохов.

«Насправді епоха бідності в нашій країні не пройшла. І за це доведеться комусь відповідати – не тому, хто дійсно винен, а тому, кого призначать крайнім. На кого вкажуть всі центральні ЗМІ? Чи підуть мери на те, щоб сказати, що проблема в Нафтогазі? Чи вони будуть мовчати про домовленості в офісі? Адже були домовленість про те, що вони не називають джерело проблеми. Багато що залежить від того, чи зможуть мери домовитися між собою і зайняти консолідовану позицію. Найближчим часом, до початку зими, всі баталії будуть йти в цій сфері. Хто у всьому винен? Це – зав'язка, а розв'язка, я вважаю, буде вже в грудні. Якщо в масовій свідомості у всьому будуть винні Нафтогаз, уряд і президент, то, швидше за все, будуть дострокові перевибори, щоб у всьому звинуватити колишній склад уряду. Потрібен буде спосіб скинути негатив», - каже гість програми.

На його думку, якщо в усьому виявиться винна центральна влада, то на вибори доведеться йти якомога швидше.

«Але якщо винною у положенні справ виставлять місцеву владу, то перевибори не знадобляться. Київ завжди зможе сказати: ви вважали своїх мерів хорошими, а вони виявилися ось якими», - вважає Руслан Рохов.

Популярні новини зараз

Штраф від 17 до 34 тисяч грн: МОЗ "повісив" відповідальність за проїзд без сертифіката на простих українців

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політолог Руслан Бортник заявив, що нинішній політичний сезон виявиться для України багато в чому переломним.

Також Знай.ua повідомляв, що, на думку політика Миколи Томенка, головною темою цієї осені стане боротьба з олігархами.