Чи можуть парламентські вибори в Росії вплинути на стан справ в Україні? Свою думку про це у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» висловлює політичний аналітик Валентин Гладких.

«Підсумок російських виборів ніяк не позначиться на Україні. І річ не тільки в тому, що, за великим рахунком, склад Державної думи не оновиться – я маю на увазі не конкретних особистостей, а політичні сили. Потрібно враховувати, що російська Держдума не є самостійним політичним інститутом. Це – продовження президента Путіна, тобто той орган, який легітимізує його рішення. Легітимізує, але не приймає. Це зовсім не моя думка, так говорять і багато російських політологів. Причому значна частина цих рішень очевидно виходить за межі здорового глузду», - говорить експерт.

Він також провів паралель між станом справ в Росії та в Україні.

«Таке відбувається в багатьох країнах. Якщо в парламенті монобільшість формує уряд, то вже не він існує при парламенті, а парламент – при уряді. Втім, і в західних країнах значна частина законодавчих ініціатив виходить від уряду. Це природно, адже організаційний і кадровий потенціал у нього вище», - вважає Валентин Гладких.

Популярні новини зараз

Українка з інвалідністю звинуватила медиків у знущаннях в ковід-лікарні: "Щодня плачу та мучаюсь від болю"

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, жителів окупованій частині українського Донбасу автобусами звозять в Ростовську область на голосування.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Юрій Подоляка прокоментував парламентські вибори в Росії.