Які перспективи очікують Володимира Зеленського на Генеральній асамблеї ООН? Про це у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?» розповідає політичний експерт Олексій Якубін.

«Зеленський зараз навряд чи знову зустрінеться з Байденом. Для українського президента цей захід стане, скоріше, можливістю показати, що у нього, на відміну від попередників, є можливість виступати, його запрошують, у нього є трибуна. Генеральна асамблея дає можливість зрозуміти, наскільки порядок окремої країни вписаний у світовий порядок. Кримська платформа показала, що кримське питання перейшло з розряду глобальної безпеки в розряд безпеки регіональної. За ці роки відбулася зміна статусу», - вважає гість програми.

На його думку, якби цього не сталося, то на зустрічі Кримської платформи був би присутній хтось із лідерів країн Великої сімки.

«Зустріч Кримської платформи замислювалася як саміт, тобто передбачала участь лідерів. Але лідерів там не було ні з G7, ні з G20. Зеленський прагне показати, що він створив новий формат, аналогічний Нормандському, але, по суті, такий формат не створений. Створений тільки дискусійний майданчик», - говорить Олексій Якубін.

Популярні новини зараз

Melovin поскаржився на Ілону Гвоздьову після скандалу на "Танці з зірками": "Чекали її по 6 годин..."

Олександр Пікалов розлучився з дружиною після 18 років шлюбу: історія кохання головного байкера "Квартал 95" і куми Зеленського

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше юрист Марина Ставнійчук заявила, що українська дипломатія зробила помилку, поставивши на перше місце в ООН питання Криму.

Також Знай.ua повідомляв про поїздку Володимира Зеленського на засідання Генеральної асамблеї ООН.