Ексзаступник генерального прокурора України Микола Голомша в ефірі програми «А як насправді» з Мирославою Бобровською розповів, чому існують всі підстави вважати смерть В’ячеслава Чорновола вбивством із політичних мотивів.

Голомша розповів, що саме в той роковий день, коли Чорновіл збирався їхати у Київ, він прийняв рішення йти в президенти. За словами ексзаступника, до того часу Чорновіл приховував свої наміри і жодного разу не заявляв про це.

«Він помічав стеження за собою. Це стеження помічали і члени партії Народного руху України. Висунули версію про вбивство Чорновола як кандидата в президенти, який прийняв про це рішення, озвучив це своїм партійцям. Вони знали, що на наступного дня він заявить про це і обгрунтує, чому Удовенко не йде в президенти», - розповів Голомша.

За його словами, всі ці факти дали підстави підозрювати про усунення В’ячеслава Чорновола як кандидата у президенти, тож була висунута така версія та розпочато розслідування, оскільки від партійців була отримана інформація про стеження за Чорноволом.

«Було доручено Сергію Вольченку поїхати по цьому маршруту з відповідними повноваженнями – виїмки, обшуки, провести перевірку стеження співробітниками міліції за Чорноволом», - зазначив Голомша.

Популярні новини зараз

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Ведучий "Холостячки" Григорій Решетник розповів про щастя в 38-й День народження: "Як у найкращих фільмах"

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Втім, за його словами, згодом через зміну політичної кон’юнктури справу безпідставно було передано, і у Голомші більше не було доступу до матеріалів.

Як повідомляє Знай.ua, раніше вбивця Гонгадзе був засуджений до довічного позбавлення волі.

Також Знай.ua повідомляв про те, що перший Генеральний прокурор України Віктор Шишкін схарактеризував значущість Гонгадзе в суспільстві.