На виноробні KOBLEVO в останній день літа стартував сезон збору та переробки винограду. На сьогодні зібрано і відправлено на бродіння більшість білих сортів винограду.

Цього року спеціалісти KOBLEVO хочуть запропонувати вам спробувати «майбутнє вино», яке можна скуштувати лише на заводі і лише в період збору та переробки винограду. Це виноградний напій, дуже популярний в багатьох виноробних країнах світу, а в нашій країні офіційно з’явився лише цього року і саме на виноробні KOBLEVO.

В Європі його називають «новим вином», тому що це ще не вино, а лише «його народження», виноградний сік у процесі бродіння. Його міцність від 1,2 до 6 % об’ємних одиниць, а цукристість залежить від цукристості винограду. Він має легку пінливу властивість і чимось схожий на сидр чи живий квас. В сусідній нам Молдові це вино називають «Тулбурел», «Муст», в Грузії - «Маджарі», в Болгарії - «Благо вино», а в Чехії – «Бурчак». До речі, в Чехії існує повір’я, що для підтримки здоров’я, щорічно необхідно випивати стільки «бурчака», скільки крові в тілі людини, тобто, біля 3-4 літрів, тому що це дуже корисний продукт який містить велику кількість цілющих ферментів, дріжджів, вітамінів, глюкози, мінералів та мікроелементів і необхідних людині первозданних органічних кислот.

KOBLEVO запрошує вас відвідати наше підприємство, щоб побачити як із винограду народжується «майбутнє вино» «Моложавине» і обов’язково скуштувати його. На бажання ви можете придбати напій «Моложавине», назва якого розшифровується, як молоде, живе, майбутнє вино. І хоч це ще не зовсім вино, але це дуже смачний напій, його можна дегустувати кожен день і він з кожним разом буде іншим, тому що це продукт, який знаходиться в процесі бродіння і з кожним днем змінюється.

Замовити дегустацію: +38 (050) 404 35 95

Популярні новини зараз

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще