Перший заступник голови Державної екологічної інспекції України Дмитро Заруба у програмі Мирослави Бобровської «А как на самом деле» розповів про питання екології в Україні та Європі. На думку експерта, питання екології повинне бути у пріоритеті.

«Україна не займає перші позиції по найкращому навколишньому середовищу – це більше європейські країни, а особливо скандинавські. Екологія важлива і потрібна, але матеріальні якісь питання більше впливають на людей, ніж екологія», - зазначив Заруба.

За словами експерта, проводилося соціологічне дослідження з приводу бачення населення різних країн з приводу екології: українці розділились навпіл: половина вважає, що екологія важливіша, а інша – економіка і бізнес.

«У Данії та Швеції 84% населення вважає, що екологія у пріоритеті, а 25% вважає, що економіка», - підкреслив експерт.

На думку Заруби, питання екології повинне бути на першому місці, бо якщо не буде чим дихати, то бізнес та гроші не допоможуть.

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно "Я воював, су*а, бл*": п'яні харківські чиновники вирішили, що війна вже скінчилася та влаштували раллі містом Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте" Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

«Україна має великий тягар промисловості з колишнього Радянського Союзу. Україна була промисловою державою. Велика кількість металургійних та хімічних комбінатів не модернізуються і, на жаль, це тягне Україну у цьому світовому рейтингу у низ», - сказав Заруба.

Як повідомляв Знай.ua, Голомша розповів про підстави вважати смерть Чорновола вбивством.

Також Знай.ua публікував слова Голомши: Прокурор і міліціонер – це два антиподи.