Тому необхідно, щоб були виконані норми закону України №810, і у державний бюджет на 2022 рік були закладені кошти, необхідні для нормальної роботи НЕК «Укренерго», у розмірі 11 мільярдів гривень.

Про це заявила заступник директора Департаменту аналітичних досліджень Федерації роботодавців України Ольга Кулик під час публічного обговорення проекту НАК «Укренерго» щодо підвищення тарифу на передачу електроенергії.

«За нашими підрахунками, зростання тарифів на передачу - це плюс 30 млрд грн витрат по всій промисловості. Це катастрофічна ситуація для промисловості, вже мова навіть не буде стояти про конкурентоздатність, тут вже мова буде стояти про взагалі наявність або відсутність промислових підприємств в Україні», - наголосила Кулик.

За її словами, ФРУ підтримує позицію щодо виконання закону №810, який передбачає, що кошти для «Укренерго» у розмірі 11 млрд грн мають бути закладені у державному бюджеті України.

«У разі підвищення тарифу будуть погані наслідки, в тому числі для економіки та податкової сфери, впадуть надходження податків до бюджетів різних рівнів», - попередила Кулик.

Популярні новини зараз

В Україні почнуться масові карантинні рейди: людям без масок світять штрафи

Подруга Наді Дорофєєвої Ольга Шелбі зі "Школи" втекла до Путіна на побачення: "Вийшло закохатися"

Дівчина розповіла про насилля над нею у 4 роки й чому мама вигороджувала злочинця

Маршрутник визвірився на пільговика через безкоштовний проїзд і встановив свої правила: "Сів і будеш виконувати"

Показати ще

Як відомо, НЕК «Укренерго» виступило з пропозицією підвищити тариф на передачу електроенергії на 56%, до 458,83 грн/МВт*год. При цьому у 2020 році тариф на передачу підвищувався тричі, і виріс в результаті більш ніж удвічі - зі 113 грн МВт-год до 293,93 грн за МВт-год.

Раніше економіст Борис Кушнірук заявив, що підвищення тарифу на передачу електроенергії значно поглибить економічну кризу в Україні, призведе до подальшого падіння виробництва та прискорить інфляцію.