Увечері, 29 вересня, у Києві до Всесвітнього Дня серця підсвітили червоним кольором Пішохідний міст на Труханів острів у Києві. А також на екранах найбільших ТРЦ та кінотеатрах Києва транслюється соціальний ролик. Ініціатор акції – БФ «Твоя опора».

Щоб підвищити обізнаність про небезпеку серцево-судинних захворювань, до Всесвітнього дня серця найвідоміші будівлі світу засвічуються червоним кольором. Це візуальний символ боротьби з передчасною смертністю від серцево-судинних захворювань. Цьогоріч, за ініціативи БФ «Твоя опора», до флешмобу приєдналася Україна.

Всесвітній День серця
Всесвітній День серця

Щороку в Україні 3,5 тисяч* дітей народжуються з вадами серця. Якщо вчасно не зробити діагностику та операцію, 99% із них помирають. Натомість, 97% виживають і ведуть повноцінне життя, якщо допомогу надати вчасно. Проте, сьогодні в Україні існує велика проблема обізнаності населення щодо виявлення та шляхів попередження даної проблеми.

Всесвітній День серця
Всесвітній День серця

Популярні новини зараз
Показали документи, а ТЦК наклало штраф: чому можуть покарати за "Резерв+" Українцям з правом на відстрочку ТЦК дали всього 7 днів: "Тільки після ВЛК..." Гороскоп на 12 січня: як зробити неділю ідеальною "Заморозки" більше не буде: озвучено дату, коли світло подорожчає з 4 грн до 6 за 1 кВт-год
Показати ще

«Про День серця нині в Україні мають знати всі – від цього залежать життя дітей! Тому «Твоя опора» проводить різноманітні акції, щоб привернути увагу до проблеми вродженої вади серця у дітей та допомогти рятувати маленькі життя. Ми вже багато років збираємо кошти для проведення кардіохірургічних операцій. Це складний шлях, але врятовані життя дітей та щасливі очі батьків надихають», - коментує Лера Татарчук, засновниця БФ «Твоя опора».

Всесвітній День серця
Всесвітній День серця

Зазначимо, що БФ «Твоя опора» є єдиним від України членом Всесвітньої федерації серця – основного представницького органу світового співтовариства серцево-судинної системи. Всесвітня федерація серця є єдиною організацією, що займається серцево-судинними захворюваннями і офіційно пов'язана з Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Фінансування цього проекту стало можливим частково за рахунок гранту Всесвітньої федерації серця. Думки, висловлені в письмових матеріалах або публікаціях, не обов'язково відображають офіційну політику Всесвітньої федерації кардіологів.

*За даними Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. Амосова