Політолог Віталій Романченко у програмі «Акценти» розповів про провал кадрової політики влади. За його словами, не можна прийти з нізвідки і відразу стати ефективним менеджером.

«Немає лави запасних. У керівництво країни запхали тих людей, які не мали відношення до державного управління. Оскільки державне управління це не бізнес, то воно має дуже серйозну специфіку», - зазначив Романченко.

За словами експерта, державне управління вимагає компетентних кадрів, які мають стратегічне бачення в управлінні країною. Як зазначив політолог, в нинішню владу потрапляють люди, які слабо уявляють, що вони повинні робити.

«Не можна з нізвідки прийти і стати відразу ефективним менеджером – ти повинен як мінімум розуміти ті процеси, які відбуваються в тій чи іншій сфері», - сказав експерт.

Романченко розповів, що він знайомий з людьми, які по 10-15 років працювали у системі держуправління та вони у силу їхнього досвіду розуміють державні процеси. На його думку, людина, яка потрапить в систему держуправління, повинна мати досвід за плечима і відповідну освіту.

Популярні новини зараз
Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Романченко заявив, що газ є ключовим енергоносієм.

Також Знай.ua публікував слова Курбана: Росія повернулася до старої тактики військового, психологічного та економічного тиску.