У новому випуску програми «Акценти» з ведучою Тетяною Резвін заслужений юрист України Марина Ставнійчук розповіла про майбутнє Нормандської четвірки без Меркель.

«Ми чітко розуміємо, що Нормандська четвірка - це той суб’єкт перемовин, який був створений для забезпечення виконання Мінських домовленостей. А у питаннях Мінських домовленостей ми перебуваємо у глухому куті й так само Нормандська четвірка, яка у свій час запропонувала формулу Штайнмаєра, теж на сьогодні знаходиться в кризовому стані. Тому навряд чи можна говорити про їх ефективність», - підкреслила вона.

Ставнійчук сказала, що вона не має розуміння того, що німці якось кардинально змінять свою позицію, яку займала Меркель у Нормандській четвірці або у стосунках з Україною. Безумовно, Шольц так само є прагматичним та фаховим політиком, який буде вести ту ж саму політику, вважає вона, тому у нас є шанс з точки зору енергетичних питань, нам тільки треба зараз розумно його не втратити.

«Можливо, це є єдиний можливий шанс вписатися Україні в майбутню кон’юктуру європейської енергетичної системи зі своєю ГТС та іншими ресурсами. Зокрема якщо говорити про водневі програми, які вже розгортаються на майбутнє. Але на сьогодні Україні дуже важливо отримати принаймні транзит газу через українську ГТС, поки що на даний проміжок часу. І це також дуже серйозний виклик для української влади», - резюмувала вона.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Гордєєв розкрив диявольський план путіна - пробудити антихриста: "Отримати зірочку від Люцифера" Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Постернак заявив, що Росія може анексувати в України острів Зміїний.

Також Знай.ua писав про те, що Теліженко назвав наслідки згортання місії ОБСЄ.