4 жовтня о 16:00 під Офісом Президента відбудеться акція у знак підтримки ветеранів та патріотів, ув’язнених владою. У своєму Telegram Нацкорпус закликав українців приєднатися.

У публікації зазначається, що на попередніх протестах влада вирішила застосувати сили правоохоронних органів. А після цього, підкреслюють представники Національного Корпусу, на ветеранів та патріотів почали відкривати необґрунтовані справи.

На акції 4 жовтня о 16:00 Нацкорпус хоче нагадати владі про всіх тих патріотів і ветеранів, які зараз сидять під вартою. «Ми нагадаємо про кожного з репресованих злочинним режимом. Нагадаємо, що він пішов проти власних захисників», - підкреслюється у Telegram.

Водночас представники Нацкорпусу акцентують на тому, що ворогами влади стали не ліволіберали та не представники п’ятої кремлівської колони. «Ветерани війни. Патріоти. Герої нашого часу. Зеленський&Со остаточно визначились з тим, кого вважають своїм ворогом», - констатують вони.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Жорін заявив, що влада чинить опір ухваленню закону про колаборантів.

Також Знай.ua писав про те, що в Урзуфі відбулась містерія пам’яті полеглих бійців полку «Азов».