Про це він розповів у своєму блозі.

За словами економіста, українська ГТС протягом 25 років свого активного використання була найпотужнішою геополітичною зброєю у всій Європі. «Тому що ми були монополістами і мали найсильнішу позицію проти росіян, тому що вони нікуди не могли подіти свій газ», - пояснює він.

Тим не менш, каже Атаманюк, так було до будівництва Північного та Турецького потоків. Він акцентує на тому, що раніше у Європи просто не було альтернативи: скраплений газ з Алжиру чи Катару не заміняв газ з української ГТС.

Зараз же, зауважує економіст, українська влада почала пошуки винних у ситуації, що склалася. «У нас звичка, весь час народу, щоб обдурити, розповідати, що хтось винен: або попередня влада, або Москва або Берлін – новий тренд», - пояснює Атаманюк.

Популярні новини зараз
Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк розповів, чому дорожчає цукор і соняшникова олія.

Також Знай.ua писав про те, що Атаманюк розповів, навіщо представники влади декларують біткоїни.