Про це він розповів у програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?».

«У нас ніякої економічної моделі немає і це головна причина, чому у нас такий стан економіки і низький рівень доходів за офіційними даними Євростату за минулий рік. Українці мають найнижчий рівень доходів серед усіх європейський держав. Ми вже впали нижче Молдови за рівнем зарплат і пенсій», - зазначив Новак.

За словами експерта, незважаючи на такий рівень пенсій та зарплат, Україна є найбагатшою за ресурсами країною в Європі: номер один за ресурсами, а за рівнем життя на останньому у Європі.

«Причина яка? Відсутність економічної моделі або стратегії розвитку. Усі країни, які на сьогодні розвинені, вони стали такими тільки завдяки тому, що вони реалізують певну економічну модель, яка базується на тому, чим володіє країна, які має ресурси та що може виробляти цікаве і потрібне усьому світу», - сказав Новак.

На думку експерта, поки ми не визначимось, яку ми будуємо економічну модель, усі політичні питання не важливі. За його словами, коли в країні є модель, то усі державні органи мають план своєї діяльності.

Популярні новини зараз

"Слугу" Зеленського Галину Третьякову "вигнали" з Ради за скандал з покійним Антоном Поляковим

В Україні почалися масові рейди у транспорті і "полювання" на фальшиві COVID-тести: штраф у 17 тисяч і 730 заведених справ

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Злата Огнєвіч поскаржилася на хейт після "стриптизу" на "Холостячці": "Закомплексовані..."

Показати ще

«У нас немає визначеності, що ми будуємо в економіці, тому й немає інвесторів, тому що вони не бачать свого місця», - підкреслив Новак.

Як повідомляв Знай.ua, Апасов пояснив, навіщо був організований тімбілдінг для «Слуг народу» в Трускавці.

Також Знай.ua повідомляв, що Лазарєв заявив, що головна основа держави – це економіка.