Про це стало відомо з програми «Суть подій» на каналі Знай.ua.

За її словами, за час карантину люди різних країн скучили за нормальним життям, і коли з'явилася можливість, хотіли надолужити згаяне, виробляти все, що недовиробили, споживати все, що недоспожили і в чому собі відмовляли.

«Але, як виявилося, швидко надолужити згаяне неможливо в принципі. Більш того, дуже великий знак питання, чи можливо взагалі. Оскільки для цього не вистачає практично всього - енергії, робочих рук, потужностей. Так це в багатих країнах. Що вже говорити про Україну? Кризова осінь заявила про себе різко, хоча попередження були одне за іншим», - каже Котенкова.

Журналістка зазначила зупинку заводів в Китаї, відключення опалення і ліфтів у будинках, непрацюючі світлофори на китайських вулицях. Крім того, за її словами, німецька компанія Deutsche Energiepool припиняє поставки газу клієнтам через високі ціни на газовому ринку, а в Англії вичерпані запаси палива на більшості АЗС, великі черги і неможливість заправити транспорт. На думку журналістки, з приводу Китаю новини вражають найбільше.

«Деякі жартують, що, мовляв, коли в Китаї починаються проблеми – то вони починаються в усьому світі. Енергетична криза в Китаї тільки набирає обертів. Експерти вважають її головними причинами дефіцит вугілля і нові квоти на емісії вуглекислого газу в Китаї. Проблеми ж не в самому Китаї. Проблеми загальносвітові. Те ж швидке відновлення виробництва і споживання після карантинів, рекордні ціни на природний газ у світі і перехід від викопного палива до поновлюваних джерел енергії для боротьби з глобальним потеплінням. Так що зовсім скоро енергетична криза дійде до інших країн», - вважає Котенкова.

Популярні новини зараз

Померла найепатажніша українська фотомодель: у свої 73 давала приклад молодим

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Лазарєв розповів про цикли економічної еволюції.

Також Знай.ua писав про те, що Гаврилечко розповів, чи слід українцям чекати економічну кризу до Нового Року.