Про це він розповів у своєму блозі.

«У нас всі найбільші злочини робляться під гаслом патріотизму, а вишиванка – це апогей цієї ситуації. Нами керують геніальні люди в плані піару, тому що організувати фільм, завдяки якому абсолютно законно взяти на виборах абсолютну владу в країні...», - сказав Атаманюк.

На думку експерта, все в новій політиці будується на гаслах і образах, тому прихід нинішньої влади це був геніальний піар-хід. Як зазначив економіст, закон про олігархів це теж гасло.

«Насправді закон проти олігархів є, і він називається Кримінальний кодекс України. Що таке олігарх? Якщо міністр не бере трубку від олігарха, то в цю ж хвилину олігарх стає великим бізнесом, тому що будь-який олігарх може існувати за рахунок держмонополії, бюджет і надр», - підкреслив Атаманюк.

За словами експерта, подібні законопроєкти це лише маніпуляція і гра.

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк розповів, які є методи розвитку економіки.

Також Знай.uа повідомляв, що Атаманюк розповів, чому тарифи зростають, а надходжень до бюджету більше не стає.